srebrny24.pl

Lifestyle Blog

drewniane okna
Dom i Ogród

Nowoczesna aranżacja drewnianych okien

W przypadku mieszkań wynajmowanych należy wcześniej uzgodnić z właścicielem, czy wolno wkręcać śruby bezpośrednio w okna drewniane lub z PCV. Ponieważ uchwyty rolet przykręcane są bezpośrednio do skrzydła okiennego, rolety pozostawiają otwory na wkręty nawet po demontażu. Nie wszystkie rolety są takie same: dzięki dużemu wyborowi, który oferuje Anwis, możesz mieć pewność, że zawsze znajdziesz model odpowiedni do Twoich życzeń i wymagań.

Żaluzje drewniane jako ochrona prywatności oraz ochronna przed słońcem

Wysokiej jakości listwy drewniane nadają oknom i pomieszczeniom szczególny wygląd i zapewniają zdrową atmosferę w pomieszczeniu. Drewniane żaluzje mogą stanowić stylowy akcent.

Żaluzja drewniana jest żaluzją wykonaną z naturalnego materiału. Drewniane listewki żaluzji wyglądają szlachetnie i nadają pomieszczeniu naturalny urok. Żaluzja drewniana chroni przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, nie zaciemniając pomieszczenia.

Aby żaluzje drewniane doskonale komponowały się z wystrojem domu, można zamówić drewno lamelowe w różnych kolorach. W zależności od wielkości lameli jest możliwość wyboru koloru żaluzji drewnianej. Czy to żaluzja drewniana w kolorze białym, czarnym czy żaluzja drewniana w kolorze szarym.

Żaluzje wykonane z drewna lub bambusa tworzą przytulną atmosferę w każdym domu i pomieszczeniu. Czy zależy Ci również na naturalnej ochronie prywatności w oknach i drzwiach? W takim razie powinieneś już teraz kupić żaluzję drewnianą.

Jaka jest różnica między żaluzjami, roletami i plisami?

Żaluzje składają się z poziomych listewek. Poprzez pochylenie lameli można dowolnie regulować padanie światła. W przypadku rolet, tkanina jest nawinięta na wałek i może być rozwijana z góry na dół. W żaluzjach plisowanych tkanina jest składana w pakiet. Żaluzje plisowane można obsługiwać od góry do dołu i od dołu do góry. Dzięki temu żaluzje plisowane można umieścić w dowolnym miejscu na oknie.

Nowoczesny styl dla Twojego domu

Rolety dzień-noc to innowacyjny system ochrony przeciwsłonecznej wnętrz, który ze względu na swoją funkcjonalność i nowoczesny wygląd zyskuje coraz większe znaczenie dla naszych klientów. Dzięki równolegle prowadzonym panelom tkaninowym o różnym stopniu przezroczystości i zmiennej regulacji dopływu światła w celu częściowego lub całkowitego zaciemnienia lub ochrony prywatności, stanowią one doskonałą alternatywę dla żaluzji poziomych. Dodatkowym atutem rolet dzień-noc jest to, że rolety te nie tylko chronią przed promieniowaniem słonecznym, ale również nadają pomieszczeniu nowoczesny wygląd.

Rolety dzień-noc jako rolety wolnowiszące oparte są na sprawdzonym systemie Decomatic (roleta średnia) oraz systemie Coulisse w grupie Smart. System Decomatic Medium oferujemy w dwóch wariantach roboczych – z łańcuchem roboczym lub napędem elektrycznym. Alternatywą dla programu Medium jest program Smart, który dzięki swoim walorom estetycznym spełnia zarówno wymagania funkcjonalne, jak i dekoracyjne rolety. Nasza bogata oferta ponad 180 tkanin gładkich i dekoracyjnych pozwala na zastosowanie rolet dzień-noc jako ciekawego dodatku do wnętrza w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Program Smart jest oferowany z łańcuchem sterującym, sprężyną i napędem elektrycznym. Napęd elektryczny jest realizowany za pomocą silnika akumulatorowego, który został opracowany specjalnie dla rolety Smart.

Rolety na skrzydło okienne w wersji dzień-noc to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które można zamontować niemal w każdym pomieszczeniu i oknie. Dzięki niewielkim rozmiarom i bezpośredniemu montażowi na skrzydle okiennym sprawiają wrażenie, że kaseta rolety jest częścią okna. Dzięki montażowi rolet bocznych promieniowanie słoneczne jest zredukowane do minimum, a tkanina biegnie równolegle do szyby, co ma tę zaletę, że okno można otworzyć lub uchylić.

Po więcej inspiracji, odwiedź stronę producenta https://anwis.pl/pl/rolety-materialowe-i-dzien-noc.