srebrny24.pl

Lifestyle Blog

makijaż na wesele
Lifestyle

Makijaż na wesele

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu pary młodej. Jednocześnie jest to wydarzenie, na które długo czeka zarówno rodzina nowożeńców, jak i ich przyjaciele. Każda kobieta marzy o tym, żeby podczas wieczoru wyglądać wyjątkowo dobrze. Kreacja często wybierana jest miesiącami, ale makijaż na wesele przygotować można tylko raz.
W zależności od tego, jaka jest nasza funkcja na wydarzeniu, do wyboru mamy różne rodzaje makijażu. Panna młoda z reguły decyduje się na delikatne podkreślenie oczu oraz rozświetlenie twarzy. Wyjątkowo ważne jest tu zastosowanie kosmetyków wodoodpornych, które pozwolą na utrzymanie dobrego wyglądu przez całą noc. Mamy i siostry pary młodej równie często wybierają makijaże delikatne, podkreślające ich urodę, które nie będą przykuwać uwagi bardziej niż główna bohaterka wieczoru. Druhny i reszta pań, które szykują się na całonocną imprezę, często pozwalają sobie na mocniejsze akcenty, a nawet na makijaże dedykowane wyjściom na czerwony dywan. Wizażystki w takim przypadku używają nie tylko trwałych podkładów i pudrów, ale też doklejanych rzęs, które uzupełniają o brokatową oprawę oka i mocne usta. Na takie stylizacje decydują się nieliczne panie, ale efekt potrafi przykuć uwagę wszystkich na sali.
Jak widać, makijaż na wesele, w zależności od osoby, może znacząco się różnić. Warto pamiętać o tym, żeby przed przyjściem do kosmetyczki bądź wizażystki zaopatrzyć się w zdjęcia lub własne pomysły, które pomogą jej w urzeczywistnieniu naszych marzeń i pozwolą nam cieszyć się makijażem przez długie godziny.

pparty.pl