srebrny24.pl

Lifestyle Blog

wieczór panieński wyjazd
Lifestyle

Wieczór warty udokumentowania

W końcu nadszedł ten dzień w którym Ty lub Twoja przyjaciółka wychodzicie za mąż. Czas przygotowań, godziny spędzone na testowaniu tortów, wybieraniu ozdób lub doborze koloru sukni ślubnej potrafi odbić się na Twoim zdrowiu i już tylko czekasz aż pojawi się pierwszy siwy włos z powodu tych wszystkich nerwów. Czy to już nie jest moment aby pozwolić sobie na chwilę zapomnienia w gronie najbliższych Ci kobiet? A może widzisz, że Twoja przyjaciółka ma już dość i chce wyjechać i zapomnieć? Podpowiemy co zrobić aby trzy proste słowa wyrwały kobietę z przygotowań i stresu. Wypowiesz tylko magiczne słowa ” wieczór panieński wyjazd” a gwarantujemy, że pojawi się błysk w oku każdej zainteresowanej przedstawicielki płci pięknej.

Wieczór warty udokumentowania

Pewnie zapytasz, po co wyjeżdżać skoro wieczór panieński można zrobić na miejscu co logicznie patrząc ograniczy koszta, zmniejszy możliwość niedociągnięć ponieważ doskonale znasz lokalizację i wiesz czym możesz zastąpić nagłe fiasko. Podamy doskonały plan na zorganizowanie takiego wyjazdu, który nie obciąży kieszeni, zagwarantuje doskonałą zabawę do rana a wspomnienia będą tylko dla Was – bo przecież co wydarzyło się na wieczorze panieńskim, zostaje w tym miejscu.
Myślę, że skoro dalej czytasz ten artykuł, przykuł on Twoją uwagę i możemy przejść do tajemniczego planu.
Najważniejszym jest, abyś nie obawiała się wyjazdów. Jest tyle ofert pozwalających na wyjazdy grupowe w cudowne miejsca, że na pewno znajdziesz coś na waszą kieszeń. Szukanie miejsca może zająć trochę czasu, jednak znając potrzeby przyszłej Panny Młodej, powinno pójść znacznie prościej. Pamiętaj, wujek google już czeka aby wyrzucić dla Ciebie stos ofert wartych Twojej uwagi. Rozsiądź się spokojnie wieczorem z kieliszkiem wina i przejrzyj, która jest najbardziej atrakcyjna. Sama przyjemność, prawda?

Nie przejmuj się

Drugą ważną kwestią jest, nie przejmować się gdy coś nie idzie po Twojej myśli w trakcie wyjazdu. Koleżanka się obraziła? Lokal, który sprawdziłaś na tripadvisorze jest przepełniony? Może widzisz że zabawa, którą wybrałaś nie satysfakcjonuje przyszłej żony? Spokojna głowa! Koleżankę weź pod rękę i poprowadź do szampana i truskawek, uwierz, szampan jest dobry na każdy humor. Problem z miejscem jest równie banalny do rozwiązania. Zapytajcie na mieście jakiś przystojniaków, gdzie w tym mieście można dobrze zjeść. Może właśnie poznasz miejsce, w którym jest lepiej, bardziej klimatycznie i cicho niż w tłocznym lokalu, gdzie swoją drogą mogłyście czekać z godzinę na jedzenie. A wiemy, głodne kobiety to złe kobiety.
Ostatnie ale równie ważne – zabawy wieczoru. Jeżeli tylko zauważysz niesmak na twarzy przyjaciółki, uspokajamy! Tak jak z wyborem miejsca wyjazdu, przygotuj się z zabawami lub grami. Rzucając nimi jak z rękawa, zaimponujesz kreatywnością, pomysłowością i opanowaniem wśród wszystkich uczestniczących w wieczorze panieńskim.
Dajcie się ponieść chwili. W ten wieczór planowanie i zawracanie sobie głowy przeciwnościami nie ma już najmniejszego sensu. Najważniejsza jest pozytywna zabawa na poziomie i spokojny powrót do domu po wyjeździe – reszta tego dnia, może dziać się sama.